صندلی فست فود - صندلی پلاستیکی فست فود - صندلی فست فود پلاستیکی - قیمت صندلی فست فود پلاستیکی - صندلی فست فود پلاستیکی ارزان

آخرین به روز رسانی در 14 شهریور 1401

 

طراحی و دکوراسیون داخلی یک فست فود اهمیتی فوق العاده ای در اعتبار و طرز نگاه مشتری دارد . صندلی ، یکی از اثاثی ترین اثاث استفاده شده در فست فود هاست . اگر قصد خرید صندلی برای فست فود تان دارید در این صفحه میتوانید تمامی مدل های صندلی فست فودی را مشاهده و بررسی کنید .

توجه داشته باشید که تعداد میز و صندلی فست فودی باید با مساحت رستوران همخوانی داشته باشد . برای خرید صندلی فست فود پلاستیکی ارزان با ما تماس حاصل فرمایید.
انواع صندلی پلاستیک فست فود

در انتخاب نوع صندلی فست فودی باید به سبک و طراحی داخلی فضای فست فود توجه کرد و صندلی هایی متناسب با سبک فست فود انتخاب کرد. به طور کلی صندلی های فست فودی به سه دسته تقسیم بندی می شوند که شامل صندلی های مدرن، کلاسیک و معاصر است. در ادامه هر یک از این سبک ها را به اختصار معرفی می کنیم

صندلی فست فود پلاستیکی مدرن


به طور کلی صندلی های مدرن صاف و بدون انحنا است و این مدل طراحی از ویژگی های بارز این سبک است. در ساخت صندلی های فست فودی مدرن معمولا از پایه های فلزی استفاده می شود. استفاده از فایبر گلاس و رزین در مدل های به روز این سبک بسیار متداول است. اگر به دنبال خرید صندلی فست فود هستید . در این صفحه مدل های بسیاری از این دسته موجود می باشد .

 

صندلی فست فود پلاستیکی کلاسیک


. هر مدل صندلی سنتی میتواند در دسته صندلی فست فودی کلاسیک جای داده شود . مدل های صندلی پلاستیکی . صندلی های کلاسیک فست فودی معمولا دارای طراحی منحنی است و دیگر خبری از خطوط صاف و تمیز نیست.


نحوه انتخاب صندلی فست فود


پلاستیک چیر تنوع بالایی در صندلی فست فود پلاستیکی دارد که شما میتوانید در همین صفحه تمامی آن ها را بررسی کنید.
مدل های مختلف صندلی های فست فود توسط مولفه هایی مانند سایز و ابعاد ، مقاومت ، رنگ ، جنس دسته ، جنس صندلی ، جنس پایه ، نوع پایه و اندازه پشتی با یکدیگر متفاوت اند . با وارد شدن به صفحه مختص به هر مدل صندلی فست فودی میتوانید تمامی مشخصات آن ها را به همراه عکس های آن مدل مشاهده کنید .

 

ابعاد صندلی فست فودی


ارتفاع صندلی فست فودی باید متناسب با ارتفاع میز باشد. استاندارد عرض صندلی فست فودی 40 سانتی متر است . فاصله صندلی های فست فودی تا سطح زمین باید حدود 50 سانتی متر باشد تا پاها به راحتی به زمین برسد و افراد احساس خوبی داشته باشند.

دوام صندلی فست فودی

صندلی های فست فودی دائما و به صورت متداوم مورد استفاده قرار میگیرند . شما باید به دنبال خرید صندلی فست فودی باشید که امتحان خود را استحکام و دوام پس داده باشد . درغیر این صورت باید پس از مدت کوتاهی استفاده از صندلی فست فودی شاهد کهنگی آن خواهید بود .
 

رنگ صندلی های فست فودی

رنگ های بسیار مهم هستند و شخصیت فست فود شما را به نمایش خواهند گذاشت . شما باید بررسی های زیادی برای انتخاب رنگ میز و صندلی فست فود خود انجام دهید . پلاستیک چیر قادر به تولید تمامی رنگ های استاندارد میز و صندلی فست فودی است .

جنس صندلی فست فودی

دوام و استحکام مسئله مهمی است. پلاستیک چیر به عنوان تولید کننده و وارد کننده صندلی میز و صندلی فست فودی ، از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده میکند . جنس صندلی های پلاستیکی ما به گونه ای است که با دستمال خیس ساده میتوانند به روز اول خود برگردند.

برای اطلاع از قیمت صندلی فست فود پلاستیکی میتوانید به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید یا با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.