صندلی رستورانی - صندلی رستوران - صندلی پلاستیکی رستوران - صندلی رستوران پلاستیکی - قیمت صندلی رستوران پلاستیکی - صندلی رستوران پلاستیکی ارزان

صندلی رستورانی

آخرین به روز رسانی در 14 شهریور 1401

طراحی و دکوراسیون داخلی یک رستوران اهمیتی فوق العاده ای در اعتبار و طرز نگاه مشتری دارد . صندلی ، یکی از اثاثی ترین اثاث استفاده شده در رستوران هاست . اگر قصد خرید صندلی برای رستوران تان دارید در این صفحه میتوانید تمامی مدل های صندلی رستورانی را مشاهده و بررسی کنید .

توجه داشته باشید که تعداد میز و صندلی رستورانی باید با مساحت رستوران همخوانی داشته باشد . برای خرید صندلی رستوران پلاستیکی ارزان با ما تماس حاصل فرمایید.

انواع صندلی پلاستیک رستوران

در انتخاب نوع صندلی رستورانی باید به سبک و طراحی داخلی فضای رستوران توجه کرد و صندلی هایی متناسب با سبک رستوران انتخاب کرد. به طور کلی صندلی های رستورانی به سه دسته تقسیم بندی می شوند که شامل صندلی های مدرن، کلاسیک و معاصر است. در ادامه هر یک از این سبک ها را به اختصار معرفی می کنیم

صندلی رستوران پلاستیکی مدرن

به طور کلی صندلی های مدرن صاف و بدون انحنا است و این مدل طراحی از ویژگی های بارز این سبک است. در ساخت صندلی های رستورانی مدرن معمولا از پایه های فلزی استفاده می شود. استفاده از فایبر گلاس و رزین در مدل های به روز این سبک بسیار متداول است. اگر به دنبال خرید صندلی رستوران هستید . در این صفحه مدل های بسیاری از این دسته موجود می باشد .

صندلی رستوران پلاستیکی کلاسیک

. هر مدل صندلی سنتی میتواند در دسته صندلی رستورانی کلاسیک جای داده شود . مدل های صندلی پلاستیکی . صندلی های کلاسیک رستورانی معمولا دارای طراحی منحنی است و دیگر خبری از خطوط صاف و تمیز نیست.

نحوه انتخاب صندلی رستورانی

پلاستیک چیر تنوع بالایی در صندلی رستوران پلاستیکی دارد که شما میتوانید در همین صفحه تمامی آن ها را بررسی کنید.
مدل های مختلف صندلی های رستوران توسط مولفه هایی مانند سایز و ابعاد ، مقاومت ، رنگ ، جنس دسته ، جنس صندلی ، جنس پایه ، نوع پایه و اندازه پشتی با یکدیگر متفاوت اند . با وارد شدن به صفحه مختص به هر مدل صندلی رستورانی میتوانید تمامی مشخصات آن ها را به همراه عکس های آن مدل مشاهده کنید .

اندازه صندلی رستورانی

ارتفاع صندلی رستورانی باید متناسب با ارتفاع میز باشد. استاندارد عرض صندلی رستورانی 40 سانتی متر است . فاصله صندلی های رستورانی تا سطح زمین باید حدود 50 سانتی متر باشد تا پاها به راحتی به زمین برسد و افراد احساس خوبی داشته باشند.

دوام صندلی رستورانی

صندلی های رستورانی دائما و به صورت متداوم مورد استفاده قرار میگیرند . شما باید به دنبال خرید صندلی رستورانی باشید که امتحان خود را استحکام و دوام پس داده باشد . درغیر این صورت باید پس از مدت کوتاهی استفاده از صندلی رستورانی شاهد کهنگی آن خواهید بود .

 رنگ صندلی های رستورانی

رنگ های بسیار مهم هستند و شخصیت رستوران شما را به نمایش خواهند گذاشت . شما باید بررسی های زیادی برای انتخاب رنگ میز و صندلی رستوران خود انجام دهید . پلاستیک چیر قادر به تولید تمامی رنگ های استاندارد میز و صندلی رستورانی است .

جنس صندلی رستورانی

دوام و استحکام مسئله مهمی است. پلاستیک چیر به عنوان تولید کننده و وارد کننده صندلی میز و صندلی رستورانی ، از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده میکند . جنس صندلی های پلاستیکی ما به گونه ای است که با دستمال خیس ساده میتوانند به روز اول خود برگردند.

برای اطلاع از قیمت صندلی رستوران پلاستیکی میتوانید به صفحه لیست قیمت مراجعه کنید یا با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.