صندلی محصلی ، صندلی محصلی پلاستیکی ، قیمت صندلی محصلی ، خرید صندلی محصلی ، تولیدی صندلی محصلی ، صندلی محصلی ارزان قیمت

آخرین به روز رسانی در 10 مهر 1401

 

 

 

انواع صندلی محصلی

صندلی دانش آموزی که به آن صندلی محصلی ، آموزشی یا صندلی دانشجویی نیز گفته می شود بدون شک پر کاربرترین صندلی در آموزشگاه ها ، مراکز آموزشی ، مدرسه ها ، مسجد ها و ... است . به دلیل طراحی خاص این نوع صندلی که نشانه بارز آن وجود میز تحریر کوچکی در قسمت دسته است.

صندلی های محصلی همانطور که واضح است به طو خاص برای دانش آموختن و دانش آموزان و دانش جویان ساخته شده است . اگر به دنبال تجهیز مرکز آموزشی خود با صندلی محصلی هستید ، پلاستیک چیر بهترین گزینه برای خرید صندلی محصلی است . صندلی محصلی پلاستیکی ما با بهره گیری از بهترین متریال و کیفیت سالها شما را از خرید دوباره صندلی محصلی بی نیاز می سازد .

پلاستیک چیر برای آموزشگاه ها ، مدرسه ها و مراکز آموزشی تخفیف ویژه در خرید عمده صندلی محصلی ارائه میدهد .

برای استاندارد بودن این نوع صندلی اداری لازم است که برخی اصول طراحی در آن رعایت شده باشد. به طور مثال صندلی دانش آموزی باید به گونه ای باشد که پای فرد محصل هنگام نشستن روی آن به طور کامل روی زمین قرار بگیرد. البته که لازم به ذکر است . لازم به ذکر است که تمامی صندلی های محصلی پلاستیک چیر از طراحی استاندارد برخوردار هستند و سالها توسط مشتریان ما تست و ارتفاء پیدا کرده اند . 

راهنمای خرید صندلی محصلی

صندلی محصلی برای دانش آموزان ابتدایی که جثه کوچکی دارند مناسب نمی باشد. البته ما به طور خاص صندلی مخصوص این عزیزان را هم تولید میکنیم . شما با خرید صندلی محصلی از پلاستیک چیر هیچ نگرانی نخواهید داشت . قیمت صندلی محصلی تولید ما پایین ترین قیمت در میان فروشگاه ها و مراکز فروش است .

در حالت استاندارد و ایده آل این نوع صندلی باید متناسب با میانگین قد و وزن افراد منطقه یا کشور تولید شود. از مواردی که در زمان خرید صندلی محصلی باید توجه داشت که صندلی تولید داخل و با معیار و اطلاعات آنتروپومتری ایرانی تولید شده باشد.

در مدارس کشور اغلب میز و نیم کت ها یا صندلی های فاقد استاندارد های لازم استفاده می شود که در مدت زمان طولانی صدمات جبران ناپذیر به بدن شخص از جمله کمر و ستون فقرات وارد می کند. به دلیل اینکه زمان استفاده از این صندلی طولانی است باید از جهت مقاومت، استحکام و هم از لحاظ رعایت اصول ارگونومی دارای استاندارد باشد.

توجه داشته باشید صندلی محصلی ما فقط از متریال پلاستیک و فلز استفاده میشود . چوب در این سالها نتوانسته عملکرد مناسبی در میان مدل های صندلی محصلی داشته باشد .

شما عزیزان میتوانید با خرید صندلی محصلی از ما ، گارانتی ماهه بر روی تک تک صندلی های خریداری شده دریافت کنید. ضمانت صندلی محصلی موجب جلب رضایت شما و اثبات کیفیت صندلی محصلی است.

برای خرید صندلی محصلی ارزان قیمت با واحد فروش ما تماس بگیرید

 

هیچ آیتمی مطابقت داده نشده است