صندلی آموزشی ، صندلی آموزشی پلاستیکی ، قیمت صندلی آموزشی ، خرید صندلی آموزشی ، تولیدی صندلی آموزشی ، صندلی آموزشی ارزان قیمت

آخرین به روز رسانی در 10 مهر 1401

 

 

اگر به دنبال خرید صندلی آموزشی هستید ، وارد صفحه درستی شده اید . ما به عنوان تولید کننده صندلی آموزشی در تهران توانسته با تلاش بسیار و بازاریابی در تمامی استان های ایران بالاترین فروش صندلی آموزشی پلاستیکی در ایران را داشته باشیم . در ادامه به معرفی بیشتر صندلی آموزشی پلاستیکی میپردازیم .

صندلی آموزشی پلاستیکی تولید ما با بهره گیری از بهترین متریال موجود در بازار و در مدل هایی با پایه های قلزی عرضه میشود . کیفیت صندلی آموزشی ما همیشه موجب برتری تولیدی در مقابل رقبا بوده است . پلاستیک چیر سالهاست که صندلی آموزشی پلاستیکی بسیاری از موسسات آموزشی و مراکز آموزشی را تامین میکند . مراکز آموزشی پس تجهیز یکی از شعبه های خود با صندلی پلاستیکی آموزشی ما ، برای تامین سایر شعبات هم با پلاستیک چیر برمیگردند . شما عزیزان میتوانید در بخش نمونه کار ، چند مورد از پروژه های صندلی آموزشی را مشاهده کنید.

صندلی آموزشی با کیفیت

صندلی های دسته دار آموزشی چه مدل دانش آموزی و چه صندلی دسته دار دانشجویی و آموزشگاهی همگی باید فاکتور هایی برای کارایی، سلامت و آرگونومی همراه با زیبایی را داشته باشند.

صندلی های دسته دار که فقط امکان نوشتن و تحریر را داشته باشند دیگر کافی نیستند. صندلی های آموزشی از کاربردی ترین محصولات آموزشی هستند که روی کیفیت یادگیری و سلامت کاربر تاثیر مستقیمی خواهند داشت. صندلی های آموزشی باید از طراحی ارگونومیک پیروی کنند زیرا در صورت استاندارد نبودن صندلی آموزشی پلاستیکی ، عوارض بدی را میتوان برای دانش آموزان یا دانش جویان متصور بود . 

اگر به دنبال صندلی آموزشی ارزان قیمت هستید ، در انتهای صفحه میتوانید مدل های مورد پسند خود را انتخاب و با ما تماس حاصل کنید.

با افتخار اعلام مکنیم که تمامی مدل های صندلی آموزشی پلاستیکی تولیدی ما از طراحی استاندارد بهره میبرند . اگر به دنبال خرید صندلی آموزشی هستید میتوانید مدل های صندلی آموزشی را در پایین این صفحه مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت صندلی آموزشی پلاستیکی به صفحه لیست قیمت مراجعه ، یا با واحد فروش ما تماس حاصل کنید. 

امروزه صندلی های آموزشی به یک وسیله پرکاربرد و مهم در زندگی دانش آموزان و دانشجویان تبدیل شده اند. همه دانش آموزان و دانشجویان مشغول به تحصیل به طور متوسط  در روز حدود 5 تا 8 ساعت از صندلی های آموزشی استفاده می کنند که این تایم در سال های تحصیل، مدت زمانی زیادی به حساب می آید.

بیشتر صندلی‌های آموزشی فاقد پشتی و نشیمنگاه مناسب هستند و هنگام نشستن روی صندلی ستون فقرات دارای پشیبان نیستند. دلیل نشستن روی لبه صندلی خارج شدن بدن از این وضعیت است. ستون فقرات به خاطر تکرار در نشستن اشتباه از حالت طبیعی خود خارج می‌شود. استفاده از صندلی‌های باریک مانند نیمکت‌های دوران مدرسه، به لگن فشار زیادی وارد می‌کند.

انتخاب درست صندلی دانش آموزی و صندلی های دانشجویی مناسب می تواند نقش زیادی در سلامت جسمانی آنها داشته باشد و استفاده از میز ونیمکت وصندلی های فاقد اصول استاندارد تاثیر جبران ناپذیری بر سلامت کمر، گردن ، وستون فقرات وارد می کند. زندگی ماشینی و کم تحرکی دانش آموزان و دانشجویان موجب تشدید آسیب های ستون فقرات و ارگونومی شده است.

به منظور خرید صندلی آموزشی پلاستیکی ارزان قیمت با ما تماس حاصل کنید.

 

هیچ آیتمی مطابقت داده نشده است